УМОВИ використання

Вітаємо на веб-сайті Благодійного фонду “Голос жінок України” («Сайт»). БФ “Голос жінок України” («ГЖУ», «ми» або «нас») — це некомерційна організація, створена згідно із законодавством республіки Польща. Ці Умови використання є угодою між нами та вами; вони встановлюють умови використання вами цього Сайту, включаючи нашу Політику конфіденційності та всю інформацію на цьому Сайті або надіслану через нього.

Використання вами цього Сайту або будь-яких сторонніх сайтів, якими ми керуємо, або надання нам будь-яких матеріалів чи інформації означає вашу згоду з цими Умовами використання та будь-якими іншими положеннями та умовами, які можуть бути викладені на цьому Сайті, включаючи, але не обмежуючись нашою Політикою конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання в повному обсязі або ваша юрисдикція не дотримуватиметься умов цього Сайту, ви не маєте права використовувати цей Сайт, і ви не можете отримувати доступ або посилатися на цей Сайт, або завантажувати будь-які матеріали чи контент з цього сайту. Ми залишаємо за собою право змінювати ці Умови використання в будь-який час з будь-якої причини та без попередження. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що несете відповідальність за самоінформування про будь-які такі зміни.


Обмеження на використання контенту; Авторське право
Якщо не зазначено інше, усі матеріали на цьому Сайті захищені авторським правом, товарний вигляд і товарні знаки та/або інша інтелектуальна власність, що належить БФ “ГЖУ” та/або його грантоотримувачам, афілійованим особам або іншим сторонам, які надали нам ліцензію на свої матеріали. Ми зберігаємо за собою всі права на цей сайт і наші матеріали відповідно до законодавства Польщі та міжнародного права. Ви можете копіювати або поширювати текстові матеріали, що містяться на цьому Сайті, але лише для особистого, некомерційного, освітнього чи громадського використання, на безкоштовній основі, за умови, що ви включите таке повідомлення про авторські права на всі копії: «БФ “Голос жінок України”, [2022]. Всі права захищені." і за умови, що вказано посилання на будь-якого додаткового автора. Матеріали, що містяться на цьому Сайті, не можуть бути будь-яким чином змінені. Ви не можете копіювати чи поширювати будь-які фотографії, ілюстрації, дизайни, відео чи інші графічні матеріали, що містяться на цьому Сайті, для будь-якого використання без попереднього отримання письмового дозволу від БФ “ГЖУ” (за адресою moc.liamg%40auteiboksolg або за адресою та номерами, вказаними нижче) та будь-яких інших власників авторських прав. За винятком випадків, описаних вище, ви не можете копіювати, поширювати, вводити в базу даних, демонструвати, використовувати, створювати похідні роботи, передавати або будь-яким чином використовувати будь-яку частину нашого Сайту, включаючи комп’ютерні програми та інше кодування.


Торгові марки
Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що назва, логотип та інші зареєстровані товарні знаки та знаки обслуговування БФ “ГЖУ” («Наші знаки») є товарними знаками Благодійного фонду “Голос жінок України” в Республіці Польща та інших країнах. Ви не маєте права використовувати наші знаки для будь-якого продукту чи послуги, які не належать нам, а також у будь-який спосіб, який може спричинити плутанину щодо того, чи є ми джерелом, афілійованими особами, спонсором чи підтримкою будь-якого продукту чи послуги. Крім того, ви не маєте права використовувати Наші Знаки в будь-який спосіб, який принижує чи дискредитує нас.


Реєстрація та профілі користувачів

Деякі розділи Сайту можуть вимагати від вас зареєструватися або створити профіль користувача в рамках процесу подання заявки. Завершення процесу зазвичай передбачає створення облікового запису з іменем користувача або ідентифікатором і паролем, які ви погоджуєтесь зберігати як конфіденційну інформацію та вживаєте всіх розумних заходів для захисту. Ви погоджуєтеся надавати точну, актуальну та повну інформацію в будь-який час і своєчасно її оновлювати. Якщо ви надаєте (або якщо у нас є достатні підстави вважати, що ви надали) неточну чи неповну інформацію, ми можемо призупинити або припинити ваш доступ, заявку чи участь у наших програмах, на додаток до використання всіх прав і засобів правового захисту, дозволених законом.


Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яке використання створеного вами ідентифікатора буде пов’язано з вами та буде юридично зобов’язувати вас, і ми, наші агенти, афілійовані особи та інші треті сторони, з якими ми працюємо, включаючи, але не обмежуючись нашими та їхніми відповідними афілійованими особами, діючими та колишніми довіреними особами, посадовими особами, персоналу та агентів (разом «Треті сторони»), сприйматимемо це як використання, зроблене вами, навіть якщо хтось інший використовує ваш ідентифікатор.

Посилання, фрейми та метатеги
Ви можете посилатися на домашню сторінку нашого Сайту, за умови, що посилання не виставляє нас у хибному чи оманливому світлі. БФ “Голос жінок України” надає перевагу попередньому сповіщенню про таке посилання, яке можна надіслати до нашого відділу комунікацій за адресою moc.liamg%40auteiboksolg або за адресою та номерами, вказаними нижче. Ви не можете фреймувати вміст нашого сайту. Ви не маєте права використовувати метатеги чи будь-який інший «прихований текст», який містить наші торгові марки чи наше ім’я, без нашої прямої попередньої письмової згоди.


Посилання на інші веб-сайти
Наш сайт містить посилання на інші веб-сайти, які, на нашу думку, можуть бути цікавими, і надаються для вашої зручності. Ми не контролюємо ці інші сайти, і наші посилання на них не означають нашу підтримку цих веб-сайтів або їхнього вмісту. Ви повинні знати, коли переходите з нашого сайту на інший, і пам’ятати, що інші сайти регулюються своїми власними угодами користувача та політикою конфіденційності, з якими ви повинні обов’язково ознайомитися. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-які відвідування пов’язаних сайтів здійснюються на ваш власний ризик і регулюються їх умовами та політикою.

Відмова від гарантій та обмеження відповідальності
ЦЕЙ САЙТ ТА УВЕСЬ ЗМІСТ МОЖУТЬ БУТИ ЗМІНЕНІ І НАДАЄТЬСЯ НАМИ АБО ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ЧИ УМОВ ТА БЕЗ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЯВНИХ, ПРЯМИХ, ПРЯМИХ, ЗАКОНОДАВЧИХ АБО ІНШИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ДО БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ АБО УМОВ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ВІДПОВІДНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ, НЕПОРУШЕННЯ АБО БУДЬ-ЯКИХ ОБОВ’ЯЗКІВ, ЩОДО ЯКІСНОГО ВИКОНАННЯ АБО ВІДСУТНОСТІ НЕДБАЛОСТІ. ВЕСЬ РИЗИК ЩОДО ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ПРОДУКТИВНОСТІ, ТОЧНОСТІ ТА ЗУСИЛЬ НА ЦЬОМУ САЙТІ ЛЕЖИТЬ НА ВАС. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ОТРИМАЄТЕ (ВКЛЮЧАЮЧИ ЧЕРЕЗ ЗАВАНТАЖЕННЯ) БУДЬ-ЯКИЙ ЗМІСТ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК.


ХОЧА МИ МАЄМО ВЖИВАТИ ВСІ МОЖЛИВІ ЗАХОДИ, ЩОБ ЗАПОБІГТИ ВПРОВАДЖЕННЮ ВІРУСІВ, ЧЕРВ'ЯКІВ, «ТРОЯНСЬКИХ КОНЕЙ» АБО ІНШИХ РУЙНІВНИХ МАТЕРІАЛІВ НА НАШ САЙТ, МИ ТА ТРЕТІ СТОРОНИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО НАШ САЙТ АБО МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ЗАВАНТАЖЕНІ З НАШОГО САЙТУ, ВІЛЬНІ ВІД ТАКИХ ДЕСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ. МИ І ТРЕТІ СТОРОНИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЖОДНОЮ ЮРИДИЧНОЮ ТЕОРІЄЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ПОВ’ЯЗАНІ З ТАКИМИ ФУНКЦІЯМИ.

МИ ТА ТРЕТІ СТОРОНИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЖОДНОЮ ЮРИДИЧНОЮ ТЕОРІЄЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ШТРАФНІ, ФАКТИЧНІ, ПОБІЧНІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ЗРАЗКОВІ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, В ТОМУ ЧИСЛІ В ВИПАДКАХ ВТРАТИ ДОХОДУ, ПРИБУТКІВ, БОЛІ ТА СТРАЖДАНЬ , ЕМОЦІЙНОГО ДИСТРЕСУ, ВАРТОСТІ ЗАМІННИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ АБО ПОДІБНІ ЗБИТКИ, ЯКІ ВИ ПОНЕСЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ЦЬОГО САЙТУ АБО ПОРУШЕННЯ ВАМИ БУДЬ-ЯКОГО ПОЛОЖЕННЯ ЦИХ УМОВ КОРИСТУВАННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО НАС ПОВІДОМИЛИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО.

У ВИПАДКУ БУДЬ-ЯКИХ ПРОБЛЕМ ІЗ ЦИМ САЙТОМ АБО БУДЬ-ЯКИМ ВМІСТОМ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ВАШ ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ ЦЕ ПРИПИНИТИ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО САЙТУ.
Скарги щодо авторських прав;

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших і просимо, щоб користувачі Сайту робили те саме. Якщо ви вважаєте, що ваші авторські права було порушено згідно з законом про авторське право, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб повідомити нашого призначеного агента Закону про захист авторських прав у цифрову епоху.

Щоб подати повідомлення про правопорушний матеріал, знайдений на нашому Сайті, надішліть сповіщення з такими відомостями:

*Ідентифікація твору, захищеного авторським правом, яке, як стверджується, порушено, або, якщо творів декілька, репрезентативний список таких творів;
*Ідентифікація матеріалу на нашому Сайті, який, як стверджується, є правопорушним, і інформація, достатня для того, щоб ми могли знайти матеріал;
*Ваша контактна інформація (адреса, номер телефону та, якщо є, адреса електронної пошти);
*Заява про те, що ви сумлінно вважаєте, що використання матеріалу, зазначеного в (2), не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом;
*Заяву під страхом покарання за неправдиві свідчення про те, що інформація в повідомленні є точною та що ви уповноважені діяти від імені власника виключних прав, які ймовірно були порушені; і
*Фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника авторського права.

Просимо відправляти повідомлення на: moc.liamg%40auteiboksolg

По пошті:
Marcinkowo 76, 11-700 Mrągowo, PolandПрипинення
Ми залишаємо за собою право припинити роботу Сайту та припинити дію цих Умов використання в будь-який час без попередження з будь-якої причини, включаючи, у випадку Умов використання, за порушення вами будь-якого з їх положень. Розділи «Відмова від гарантій», «Обмеження відповідальності», «Звільнення та відшкодування» та «Застосовне законодавство» цих Умов використання залишаються в силі після такого припинення.


Регулююче право
Ці Умови користування регулюватимуться законами Республіки Польща, які застосовуються до контрактів, укладених і виконаних там, без урахування принципів конфлікту права. Ви погоджуєтеся підкорятися виключній юрисдикції судів Польщі і відмовляєтесь від будь-яких заперечень щодо юрисдикції, місця проведення чи незручного формату таких судів.

Повна угода

Ці Умови використання, включаючи Політику конфіденційності, є повною угодою між вами та нами та замінюють будь-які попередні домовленості (усні чи письмові).

Зміни та оновлення Умов використання

Ми можемо змінювати або оновлювати ці Умови використання, і радимо вам періодично повертатися до них. Коли ми переглядаємо ці Умови використання, ми також переглянемо дату набрання чинності нижче.

Дата набрання чинності: 1 липня 2022 р