ДОПОМОГА

Heading photo

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Оздоровчі програми для жінок та дітей з балансуванням психологічного та фізичного стану


Щодня до нас звертаються сотні жінок, які потребують психологічну допомогу та реабілітацію. З огляду на те, що багато з них залишились без годувальникіів та даху над головою, ми без будь-яких кордонів готові допомогти і, більше того, надати підтримку усім, хто цього потребує.
Жіноча сила настільки міцна, чесна, відкрита і щира, що відчувши їхню біль, ми готові взяти їх за руку і стати пліч-о-пліч, щоб разом з ними пройти шлях від розпачу, сліз, безнадії до відчуття стабільності, балансу та віри у завтрашній день. 
Наші діти і є наше майбутнє, тому забезпечуючи їхній спокій, ми тим самим зможемо донести, що наша ненька є вільна, незалежна, багатогранна, а кожен батько, який є захисником, буде гідно оберігати кордони нашої країни, розуміючи, що його дружина та дитина знаходяться під опікою надійного благодійного фонду. 
Для того, щоб виконати усі закладені нами цілі і завдання, фонд "Голос жінок України" організовує такі заходи для жінок та дітей, а саме:- літні табори з оздоровленням та реабілітацією;- міні-зустрічі для спілкування та підняття емоційного стану;- виїзні ретрити для жінок з фізичною реабілітацією та навчальними заходами;- спеціалізовані групи для занять в залі, які направлені на відновлення фізичної та психологічної форми.

програми напрямку

Illustration

Культурно-інтеграційний проект “Серцем з Україною”

Проект потребує фінансування (грантові програми)

Психологія, Фітнес, Інтеграція в Польщі для жінок та дітей

Illustration

ПРОЕКТ "Коли він повернеться додому..."

Проект потребує фінансування (шукаємо партнерів та інвесторів)

Психологічна допомога жінкам та дітям військових

Illustration

РЕТРИТ "жіноча сила"

Проект потребує фінансування (шукаємо партнерів та інвесторів)

Відновлення жіночої енергії, сили, правильне харчування та релаксація

Heading photo

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ПОТРЕБУЮЧИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Медична, харчова, побутова, житлова, логістична підтримка

Наша країна, яка знаходиться в військовому стані, найбільше потерпає від екологічної та гуманітарної катастрофи. Ми, як фонд, несемо також певну відповідальність за допомогу у цьому напрямку. Розуміючи обсяг втрат і падіння економіки України, працюємо над забезпеченням усіх верств населення засобами першої допомоги, продуктів харчування, побутових потреб.
В першу чергу, ми налагодили логістику між Польшею та Україною, яка безпосередньо займається питаннями доставки цієї допомоги. Сотні тисяч людей вже відчули нашу підтримку, отримуючи майже щотижня необмежену кількість продуктів харчування, медикаментів, одягу, інформації щодо проживання, пересування і можливостей працевлаштування в країні-побратимі Польщі.Гуманітарна допомога фонду включає в себе не тільки допомогу в Україні, але і в Польщі також.
Родини, які зараз знаходяться в Польщі, також є під опікою нашого фонду і отримують ще більш посилену психологічну, фізичну та гуманітарну підтримку, тому що ставши біженцями в чужій країні, відчувають найбульшу потребу у цьому всьому

програми напрямку

медична допомога


Надаємо первинну допомогу в якості закупівлі ліків, координуємо з лікарями в Польщі та Україні, підтримуємо психологічно

допомога ПРОДУКТОВА


Отримуємо від партнерів (бізнесу) продуктову допомогу, яку передаємо біженцям України в Польщі і відправляємо в Україну

працевлаштування


Консультуємо з приводу роботи в Польщі, допомагаємо знайти роботу

Heading photo

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНІ ПРОГРАМИ

Фестивалі, концерти, навчальні заходи для зміцнення духу українських сімей

Наша Україна багата на талантами. Ми взяли на себе місію, яка вкрай необхідна для підняття культурного духу кожного народу, по організації благодійних концертів, фестивалів, ярмарок, навчально-освітніх подій. 
Ми вже організували декілька курсів з навчання польскої мови, де були залучені сотні українських родин. Провели творчі вечори з піснями, віршованими виступами наших колективів та колективів Польщі, а також організували виїзди на подібні заходи в інших містах країни-побратима.
Активно працюємо над організацією благодійного театралізованого концерту "Відчуй Україну", в якому плануємо задіяти 5000 осіб. А в подальшому плануємо провести ще не один концерт, фестиваль для об'єднання наших українських сімей в коло радості, любові, тепла, розуміння та єдності нашого народу.

програми напрямку

українські вечоришкола польської мовиобмін досвідом з іншими укр спільнотами в польщі