ПОДІЇ

Головна > Події > Благодійний театралізований концерт "Відчуй Україну"

БЛАГОДІЙний театралізований концерт "відчуй україну"

Благодійний фонд “Голос жінок України” створив цю подію в рамках допомоги жінкам України в Польщі та вдячності польскому народу, від якого ми отримуємо допомогу та підтримку. Концерт відбудеться 22 липня 2022р. в Амфітеатрі міста Мронгово, Вармінсько-Мазурське воєводство. В рамках концерту заплановано прес-конференцію переможця Євробачення-2022 KALUSH Orchestra. Почесними гостями події будуть бійці ЗСУ, які перебувають на реабілітації в Польщі.

Illustration

Головні меседжі концерту: ● Потреба жінок України в особливій увазі, так як вони оберігають найцінніше - майбутнє наших дітей;● Подяка та низький уклін від української нації країні-побратиму Польщі за те добро і допомогу, яку вони дарують нам в цей буремний час;● Популяризація української сучасної та традиційної культури, в якій ми бачимо силу нашого народу.
Концепція концерту: Театралізований концерт “Відчуй Україну” - це є мандрівка від подій, які зараз відбуваються в Україні до відчуття радості, хвилювання, болю, спокою та віри в перемогу сил ЗСУ за підтримки всього світу.
Мета концерту: - фінансування оздоровлення 57 дітей навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая на околиці Львова, евакуйованих з території бойових дій в Миколаївській області, серед яких діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю. Необхідна сума становить 30 тисяч доларів;
- фінансування реабілітації Романова Руслана, командира взводу ССО Азов Київ, який під час виконання бойового завдання отримав суттєві пошкодження лівої ноги. Необхідна сума становить 3,5 тисячі доларів.

ЗАПРОШЕНІ ЗІРКИ

Illustration

KALUSH ORCHESTRA

EUROVISION 2022 WINNER

Illustration

KAZKA

український музичний гурт, який виконує поп-музику з елементами електро-фолку. 

Illustration

WELLBOY

український співак, композитор, автор пісень, учасник програми «Х-фактор».

Illustration

JERRY HEIL

українська співачка та авторка пісень. 

Illustration

DAYTON

молодий український співак та саунд-продюсер, який пише та продюсує музику самостійно.

Illustration

SARIUS

талановитий репер і співак із Ченстохови.

Illustration
  • НАПИШІТЬ НАМ

    MOC.LIAMG%40auteiboksolg

  • зателефонуйте нам

    +48 724 121 608

  • Зв'яжіться з нами в whatsapp

    +380 97 600 0703

  • ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО НАШИХ СОЦМЕРЕЖ